Nabídka kurzů

Nezáleží na věku, profesi či pohlaví. V pravou chvíli udělat tu správnou věc dokáže každý. Stačí se jen rozhodnout a my vás naučíme vše potřebné! Vyberte si některý z našich kurzů, jsou tou nejlepší volbou za přijatelnou cenu.

Nabízíme možnost absolvovat základní, rozšířený nebo víkendový kurz pro veřejnost, zaměřený na osvojení a dostatečné zažití správných postupů při poskytování první pomoci. Pro nastávající matky, rodiče, prarodiče, seniory, žáky základních škol máme připravené speciální kurzy přizpůsobené jejich aktuální životní situaci. V rámci speciálních kurzů organizujeme i oblíbený kroužek Malý zdravotník, vhodný pro žáky základních škol. Firmy a obchodní společnosti s větším počtem účastníků mohou využít sníženého kurzovného nebo jim sestavíme kurz ušitý na míru jejich profesní či oborové orientaci.

Rády vyjdeme vstříc všem zájemcům, pokud si nevyberete ze standardní nabídky, připravíme individuální kurz dle konkrétního zadání a preferencí.

Nemůžeme vám zaručit bezstarostný život bez nehod a úrazů, ale můžeme vás naučit, jak v krizovém okamžiku neselhat a správně poskytnout první pomoc!

PRO VEŘEJNOST

kurzy-pro-verejnost

SPECIÁLNÍ KURZY

specialni-kurzy

PRO FIRMY

kurz-pro-firmy